Rain

29. května 2012 v 16:43 |  Vlci v Silmagii

Rain
13.6. 2009
Samice
Oheň
Mauricius

Alfa
Březí, datum narození 16.6 2012

Dovednosti
---
OchránceJsem nepředvídatelná a divoká vlčice, která nezná slovo 'Ne', do všeho se vrhá po hlavě a ráda si střílí z ostatnéch. Ráda se peru a rvu, jiní ze mě mají respekt, a pokud ne, nedělá mi problém si jej získat. Dokážu být však i rozumná a rozhodovat. Sice je to poněkud 'tvrdší styl' ale nikdy se se mnou vlci nemusí bát, že by se se mnou dostali kvůli Mě do potíží. Beru svoje povinnosti vážně, i když se tak nemusí na první pohled zdát... Avšak když jsem sama, ráda se vrátím do dětských let a blbnu v kvítí či si hraji se svoji magií, kterou je oheň. Ale tuto svoji hravou stránku tajím, a to z důvodu, abych neztratila před ostatními to, že ze mě cítí respekt budící vlčici.
Ráda jen jen tak polehávám v samotě u vody, či vysedávám na skále a pozoruji západ slunce... Jsem věrná své smečce, rodině, přátelům a samozřejmě partnerovi.(Doplním...)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cinereo Cinereo | 31. května 2012 v 14:44 | Reagovat

Rain, prosim, mám na tebe otázku a to jestli ještě budeš Zoom a nebo ne, potřebuji to vědět

2 Rain Rain | 3. června 2012 v 20:51 | Reagovat

Promiň, přestala jsem se jaksi o to zajímat v domnění, že jsem již nehrála tak dlouho až jste si prostě již řekli že změníte hráče. Pravda však je, že bych na Zooma neměla čas. (Zní to jako stále omílaná výmluva, ale tak na pc se dostanu tak 1 za týden na chvilku. Je to stále nějaká brigáda, závody, nebo se musím učit do školy atd... Obzvláště te

3 Rain Rain | 3. června 2012 v 20:57 | Reagovat

Pardon omylem jsem zmáčkla enter :D

Dopisuji - Obzvláště teď před prázdninami. Zrovna jsem se vrátila z celovýkendové brigády někde, kde nebyl vůbec signál (příprava areálu uprostřed lesů na Pionýrské závody) na které se také musím připravit jsou příští víkend a to opět budu celej víkend kvůli tomu pryč a ke konci měsíce tam jedu zas (od posledního školního pátku až do 14.7) poté pár dní na to odjíždím na Lipno na 14 dní k tetě a pak zas na týden na Moravu k Babičce. (To byli všechny velké akce které mě čekají, ale samozřejmě že těch malejch taky není zrovínka málo). Potom bych už čas mít měla, ale zdá se mi to strašně pozdě a dlouho. Proto raději někoho najděte aby hrál za Zooma místo mě.  
Snad mě chápeš..

4 Cinereo Cinereo | Web | 5. června 2012 v 16:23 | Reagovat

[2]: dobře tak já najdu jiného hráče pro Zooma

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama